(народився у 1939 р.)
У славній спортивній когорті Українського товариства глухих зіркою першої величини сяє ім’я майстра спорту СРСР з греко-римської та вільної боротьби, заслуженого тренера України В.В. Паніна.
Після закінчення Тульської школи-інтернату для глухих дітей та школи фабрично-заводського навчання у Горькому, розпочався трудовий шлях молодого токаря на одному з оборонних підприємств Тули. Але подальша доля назавжди привела В.В. Паніна в Україну, де висококласний виробничник не один десяток років відпрацював на підприємствах м. Миколаєва, здобув найвищий 6 розряд токаря.
У житті, як у пісні: спорт і труд — поруч ідуть. Напрочуд вдало переплелися вони і в долі Василя Васильовича. Починаючи з 1965 року, не було йому рівних і в спорті, відколи, закоханий у силові його види, хлопчина вперше вийшов на борцівський килим.
Вже у 1967 році він — чемпіон України, чемпіон Радянського Союзу серед глухих спортсменів. З 1969 року — майстер спорту, чемпіон XI Всесвітніх ігор глухих в Югославії. Потім — чемпіонські лаври XII і XIII Всесвітніх ігор глухих у Швеції та Румунії, дві золоті чемпіонські медалі XIV Ігор у Німеччині, багаторазові перемоги у змаганнях з греко-римської і вільної боротьби на чемпіонатах УРСР та СРСР.
Про результативність видатного спортсмена свідчать нагороди, які він здобув, звитяжно виступаючи у змаганнях на Всесвітніх іграх глухих:
1969 рік. Белград, ХІ Ігри. Вільна боротьба — золота медаль, греко-римська боротьба — золота медаль.
1973 рік. Мальме, ХІІ Ігри. Вільна боротьба — золота медаль, греко-римська боротьба — золота медаль.
1977 рік. Бухарест, ХІІІ Ігри. Вільна боротьба — золота медаль, греко-римська боротьба — золота медаль.
1981 рік. Кельн, ХІV Ігри. Вільна боротьба — золота медаль, греко-римська боротьба — золота медаль.
На відкритті XIV Всесвітніх ігор глухих у Німеччині В.В. Панін гордо ніс прапор нашої країни. Саме йому, найавторитетнішому атлетові, гідному представникові спорту нечуючих була доручена ця надзвичайно почесна місія.
Постановою президії ЦП УТОГ № 310 від 21 листопада 2007 року його прізвище було занесено до Книги рекордів Українського товариства глухих у номінації «Спорт», враховуючи те, що член УТОГ В.В. Панін першим серед нечуючих спортсменів України багато разів здобував нагороди найвищого гатунку з греко-римської і вільної боротьби, чим встановив власний абсолютний рекорд.