ID УТОГ

Притиченко Вікторія Сергіївна

Рекорди УТОГ

(народилася у 1983 р.)

«Чувства можно выразить молчаньем.
Молча мы надеждою живем.
Викина победа изначально
В имени заложена ее».

Ці поетичні рядки Анатолія Яриновського із збірки «Я пишаюсь тобою, УТОГ» присвячені чарівній Вікторії Притиченко з м. Слов’янськ Донецької області, яка у 2001 році вперше, як представниця Українського товариства глухих, брала участь у І Міжнародному конкурсі «Нечуюча міс світу», що проводився в іспанському місті Пальма-де-Мальорка, і виборола це почесне звання.

Перемога, привезена з Пальма-де-Мальорки, стала закономірним підсумком нелегкого шляху юної красуні до світового визнання, адже цій знаменній події передували перемоги у конкурсах «Нечуюча міс Донбасу» та «Нечуюча міс України» у 2000 і 2001 роках. Отримавши запрошення до участі у світовому конкурсі краси серед нечуючих дівчат, Вікторії довелося подвоїти, а то й потроїти зусилля для досягнення поставленої мети — бути першою і тільки першою!

Постійні тренування, невпинні репетиції з аеробіки та хореографії, поглиблена співпраця з місцевим модельним агентством по опануванню тонкощів красивої ходи та візажу додали впевненості у власних силах і відчуття неодмінної перемоги. А відчуття це визрівало ще з шкільних років, коли Вік торію — високу, закохану в спорт дівчинку —всі жартома називали моделлю.

Так сталося, що цей добрий жарт виявився пророчим. Закінчивши у 2001 році Донецьку спецшколу-інтернат для нечуючих дітей, Вікторія справді стала моделлю номер один світового масштабу. Окрім того, вона вступила до місцевого технікуму промислової автоматики, який закінчила у 2006 році, отримавши престижну спеціальність «Обслуговування комп’ютерних та інтелектуальних систем і мереж», та здобула кваліфікацію техніка з комп’ютерної інженерії. Затим — успішна робота, вступ до університету, здійснення мрій, що стають реальністю завдяки стійкому характеру і виплеканій з дитинства волі до перемоги.

Постановою президії ЦП УТОГ від 20 лютого 2008 року № 48 прізвище члена УТОГ В.С. Притиченко занесено до Книги рекордів Українського товариства глухих у номінації «Нагороди», враховуючи її перемогу у І Міжнародному конкурсі «Нечуюча міс світу — 2001», чим було встановлено абсолютний рекорд серед глухих дівчат України.

Запропонувати новини

Маєте новину? Розповідайте!

надіслати новину