ID УТОГ

Прокопенко Іван Васильович

Рекорди УТОГ

(народився у 1960 р.)

Сьогодні вже нікого не дивують нечуючі водії-автолюбителі на транспортних магістралях України, хоча свого часу їм довелося докласти немало зусиль і енергії, аби переконати відповідні комісії і міністерства у своєму праві керувати власним автомобілем.

А от зоря нечуючих водіїв-професіоналів лише починає сходити. І зорею першої величини із майбутнього сузір’я представників цієї мужньої і романтичної професії є нечуючий водій Лубенського навчально-виробничого підприємства УТОГ Іван Васильович Прокопенко.

Нелегким для Івана Васильовича було втілення у життя своєї заповітної мрії. Майже чверть століття йшов він до поставленої ще в юності мети. Після закінчення школи-інтернату для нечуючих дітей довелося попрацювати на різних підприємствах Полтави та області, а з 1983 року розпочався відлік трудового стажу молодого виробничника на підприємстві УТОГ у Лубнах.

Досвід роботи слюсарем-ремонтником швейного обладнання, любов до техніки і чітке розуміння тонкощів дії найскладніших механізмів сприяли швидкому професійному зростанню, а результатами постійного творчого пошуку стали раціоналізаторські пропозиції, що сприяли поліпшенню якості продукції та підвищенню продуктивності праці на підприємстві.

Це допомогло й у новій професії. З 2007 року І.В. Прокопенко працює професійним водієм. І тут довірена йому техніка ніколи не знає збоїв, адже її ремонт і технічне обслуговування він здійснює своїми руками.

За плечима вже не одна тисяча подоланих кілометрів, цікавіі ділові зустрічі з багатьма людьми, адже крім своїх основних обов’язків водія Іван Васильович часто виконує функції реалізатора продукції рідного підприємства в різних регіонах України.

Крім своєї роботи, І.В. Прокопенко активно займається громадською діяльністю. Він неодноразово обирався членом бюро первинної організації УТОГ та членом профкому підприємства. Іван Васильович щедро передає свій багатий досвід роботи нечуючій молоді, завжди готовий прийти на допомогу своїм колегам по праці.

За високі показники в роботі, активну громадську діяльність його нагороджено почесними грамотами, відзнаками та преміями за новаторський підхід до технічного вдосконалення виробничих процесів на підприємстві.

Постановою президії ЦП УТОГ No 269 від 23 грудня 2009 року його прізвище було занесено до Книги рекордів Українського товариства глухих у номінації «Кадри», враховуючи те, що І.В. Прокопенко є першим і єдиним в Україні нечуючим професійним водієм, чим встановлено абсолютний рекорд серед нечуючих членів УТОГ.

Запропонувати новини

Маєте новину? Розповідайте!

надіслати новину