ID УТОГ

Сахарови Олександр Юрійович та Наталія Вікторівна

Рекорди УТОГ

Коли героїню відомого кінофільму «Однажды, 20 лет спустя» запитали, ким вона була впродовж останніх двох десятиліть і вона відповіла: «Мамою» — це не викликало особливих емоцій у присутніх на зустрічі колишніх однокласників. Але коли вони дізналися, що серед них присутня не просто мама, а мати-героїня, їхня реакція була зовсім іншою — всі кинулися вітати свою героїню-однокласницю.

Так само, але вже в реальному житті, можуть за двадцять років зустріти члена Сумської обласної організації УТОГ Наталію Вікторівну Сахарову її колишні однокласники. І для цього є всі підстави, адже молода мама у період з 1995 по 2001 рік народила шестеро дітей — Алісу, Артема, Аліка, Аліну, Олександра та Дениса. До того ж, у 1998 році Наталія двічі — у лютому та у грудні, ставала щасливою мамою.

Тепер разом з чоловіком, також членом УТОГ Олександром Юрійовичем Сахаровим, вони вважають себе найщасливішою родиною і роблять все можливе, аби їхні діти зростали здоровими і завжди відчували тепло та піклування люблячих батьків.

САХАРОВИ ОЛЕКСАНДР ЮРІЙОВИЧ ТА НАТАЛІЯ ВІКТОРІВНА

Постановою президії ЦП УТОГ від 21 травня 2008 року № 188 Сахарових занесено до Книги рекордів Українського товариства глухих у номінації «Родина», враховуючи те, що наймолодша багатодітна сім’я членів УТОГ Н.В. Сахарової та О.Ю. Сахарова виховує шестеро дітей, чим встановила абсолютний рекорд серед членів Товариства.

Запропонувати новини

Маєте новину? Розповідайте!

надіслати новину