1. Українське товариство глухих /   
  2. Рекорди УТОГ /   
  3. САПРИКІНА ГАННА ІВАНІВНА
САПРИКІНА ГАННА ІВАНІВНА

САПРИКІНА ГАННА ІВАНІВНА

(народилася у 1936 р.)

Високі нагороди зобов’язують до великої відповідальності — перед суспільством, перед сім’єю, перед трудовим колективом, у якому народжувались рекорди і зростали виробничі показники, що не залишилися непоміченими, а вливаючись до спільного надбання — визначали найкращих.

Взірцево виконувати свою роботу завжди було притаманно швачці Харківського УВП № 2 УТОГ Ганні Іванівні Саприкіній, яка присвятила цьому підприємству практично все своє трудове життя.

Отримавши початкову освіту у школі-інтернаті для нечуючих дітей і ставши до праці, Ганна Іванівна продовжила навчання у вечірній школі, яку успішно закінчила і, збагачена новими знаннями, поринула у вир не лише виробничих, але й громадських справ колективу. З роками кмітлива дівчина з селянської родини виросла у висококваліфіковану швачку — гордість не тільки свого рідного підприємства, а всього Українського товариства глухих.

«Майстер Золоті руки», «Відмінник якості», «Кращий за професією», «Відмінник УТОГ» — це лише неповний перелік відзнак за самовіддану прцю. Сьогодні такі звання є вже у багатьох її вдячних учнів, яким Ганна Іванівна як наставник молоді прищепила любов до професії, вірність цінностям і традиціям рідного колективу. Славний трудовий шлях знатної виробничниці було відзначено на високому державному рівні. Г. І. Саприкіна –кавалер двох орденів: Трудового Червоного Прапора (1971) та Жовтневої Революції (1976 р.).

Ці роки були справді зоряним часом Ганни Іванівни, оцінкою трудового подвигу нечуючої людини, яка була і залишається взірцем для наступних поколінь людей з вадами слуху, символом віри і надії в те, що і їм підвладні найвищі досягнення, що вони можуть все, окрім як чути.

Постановою президії ЦП УТОГ від 26 травня 2010 року № 135/2010 прізвище Ганни Іванівни Саприкіної було занесено до Книги рекордів Українського товариства глухих у номінації «Нагороди», враховуючи те, що вона є єдиною серед нечуючих членів УТОГ жінкою, котра за самовіддану працю і трудові досягнення нагороджена орденом Трудового Червоного Прапора та орденом Жовтневої Революцї, чим встановлено абсолютний рекорд серед нечуючих жінок Товариства.

Вибачте, на мобільній версії сайт
все ще розробляється. Трошки терпіння.
САПРИКІНА ГАННА ІВАНІВНА