ID УТОГ

Волошина Євгенія Євгеніївна

Рекорди УТОГ
(народилася у 1966 р.)

Щодня дарувати людям радість... Цього не можна навчити. З цим можна тільки народитися. Саме з таким переконанням сприймають вдячні глядачі виступи на сцені своєї улюблениці — Євгенії Волошиної.

Досконало володіючи прийомами і секретами хореографії, талановита танцівниця зачаровує своїми рухами і пластикою найвибагливіших шанувальників цього найдавнішого і найзагадковішого виду мистецтв.

Втративши у дитинстві слух, Женя не розгубилася і ще в школі визначила своє майбутнє, про що з усією категоричністю заявила батькам: «Я буду танцювати!».

Але на шляху до здійснення заповітної мрії довелося здолати немало перешкод. Найбільше пригнічувало те, що талановиту дівчинку не брали в колектив, де танцювали діти з нормальним слухом. Одначе Женя не опускала рук і продовжувала жити танцем. З ним вона була на перших ролях і в Одеській школі-інтернаті для слабочуючих дітей, де навчалась, і на Одеському виробничому об’єднання «Електрик», де працювала після закінчення школи.

Жоден концерт у місцевому Будинку культури глухих не обходився без іскрометних танців Жені, яка використовувала кожну можливість для вдосконалення свого таланту і виступу перед глядачами. У 1989 році вона стала керівником дитячого хореографічного гуртка Одеського будинку культури УТОГ, а 1991 року здібна учениця отримала диплом Одеського культурно-освітнього училища з присвоєнням фахової кваліфікації керівника самодіяльного хореографічного колективу.

З 1998 року Є.Є. Волошина — балейтмейстер Одеського центру культури і відпочинку УТОГ. Дитяча мрія здійснилася, прийшли визнання і любов палких шанувальників її таланту.

З тих дитячих років і донині Є.Є. Волошина ніколи не зраджує своєму покликанню і завжди щедро ділиться секретами своєї професійної майстерності з тими, з ким вона постійно працює.

Чого варта тільки створена нею на базі народного ансамблю танцю «Чорноморочка» Одеського БК УТОГ славнозвісна шоу-група «Фенікс»! Цьому колективу можна присвятити не лише окрему сторінку, а й окрему книгу. І все в ній буде цікаве і повчальне.

Відмінник УТОГ, переможець і призер численних фестивав, оглядів, конкурсів, шоу-вистав Є.Є. Волошина удостоєна високого звання Заслужений працівник культури.

Постановою президії ЦП УТОГ No 270 від 23 грудня 2009 року її прізвище занесене до Книги рекордів Українського товариства глухих у номінації «Кадри», враховуючи те, що вона має професійну кваліфікацію керівника самодіяльного хореографічного колективу і успішно працює на посаді балет мейстера, чим встановила абсолютний рекорд як єдиний нечуючий професійний хореограф — постановник танців.

Запропонувати новини

Маєте новину? Розповідайте!

надіслати новину