Наразі триває прямий ефр з перекладом на жестову мову, а саме Всеукраїнський онлайн-марафон "Комунікація – Партнерство – Відкритість", організований Урядовим уповноваженим з прав осіб з інвалідністю в якому беруть участь керівники центральних органів виконавчої влади, обласних державних адміністрацій, регіональні представники Урядового уповноваженого з прав осіб з інвалідністю.
ГО "Українське товариство глухих" також бере участь у Марафоні
![](assets/uploads/images/2021/12/3 DEC_page-0001.jpg)
![](assets/uploads/images/2021/12/3 DEC_page-0002.jpg)
![](assets/uploads/images/2021/12/3 DEC_page-0003.jpg)
![](assets/uploads/images/2021/12/3 DEC_page-0004.jpg)
![](assets/uploads/images/2021/12/3 DEC_page-0005.jpg)
![](assets/uploads/images/2021/12/3 DEC_page-0006.jpg)