ID УТОГ

День відкритих дверей в Київському фаховому коледжі прикладних наук у форматі онлайн

Важлива інформація
КИЇВСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ПРИКЛАДНИХ НАУК –
МИ СТВОРЮЄМО ШИРОКІ МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ ВАШОЇ САМОРЕАЛІЗАЦІЇ

 

ЗАПРОШУЄМО ВАС НА ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ
ДЛЯ ОСІБ З ПОРУШЕННЯМИ СЛУХУ,
який відбудеться 10 квітня 2021 року
з 12:00 до 14:00 на платформі ZOOM

   Київський фаховий коледж прикладних наук вже 90 років готує високопрофесійних фахівців для різних галузей бізнесу і виробництва України, з яких понад 60 років займається підготовкою фахівців з порушеннями слуху. Цим шляхом ми йдемо пліч-о-пліч з нашим другом і партнером – Українським товариством глухих. Ми докладаємо всіх зусиль задля адаптації та інтеграції осіб з порушеннями слуху в усі сфери соціального, культурного та професійного життя, підготовки конкурентоспроможних фахівців.

   За традицією ми готували фахівців з порушеннями слуху за двома напрямами -  швейне та взуттєве виробництво, нині ж ми можемо також запропонувати якісну підготовку у сфері дизайну, бухгалтерського обліку та оподаткування.

  Відкрито підготовку бакалаврів за освітньою програмою технології фешн-бізнесу.

   Ґрунтовну підготовку фахівців забезпечують викладачі спецдисциплін і 10 кваліфікованих перекладачів-дактилологів. Практична підготовка здійснюється в сучасних майстернях та потужному освітньо-науково-виробничому парку Коледжу.

   Детальну інформацію про освітні програми і спеціальності, особливості вступу до Коледжу, різні аспекти навчального процесу ви зможете дізнатися під час онлайн-заходу, на якому вас вітатимуть спікери:

  • директорка Коледжу – Ганна Щуцька;
  • завідувачка відділення технологій – Наталія Давиденко;
  • завідувачка відділення дизайну - Наталія Прокопенко;
  • завідувачка відділення бізнесу – Анна Сокол;
  • відповідальна секретарка Приймальної комісії – Вікторія Коваль.

   Підключитися до онлайн-конференції можна за посиланням, яке буде відправлено Вам на електронну адресу, Viber або Telegram після реєстрації https://forms.gle/63NgEwp4FwfGK7dAA

Запропонувати новини

Маєте новину? Розповідайте!

надіслати новину