ID УТОГ

Електронний кабінет допоможе особам з інвалідністю

Важлива інформація

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 5 квітня 2012 р. № 321 «Про затвердження Порядку забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю розроблено електронний кабінет особи з інвалідністю.

 Завдяки доступу до нього за електронним підписом, громадяни з інвалідністю матимуть можливість отримати різноманітні послуги онлайн.

  • Електронний кабінет особи з інвалідністю забезпечує зручний оперативний спосіб подачі пакету документів для забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації (далі – ТЗР) онлайн.
  • Особи, зареєстровані в Центральному банку осіб з інвалідністю (далі – ЦБІ), можуть через електронний кабінет подати заяву про потребу в забезпеченні технічними засобами реабілітації та пакет документів шляхом заповнення стандартизованих форм, прикріплення сканованих копій документів та підписання електронним підписом.
  • Особи, які відсутні в Центральному банку осіб з інвалідністю, зможуть подати заяву на первинну реєстрацію в ЦБІ із заповненням стандартної форми реєстрації, прикріпленням сканованих копій необхідних документів та електронним підписом документів.
  • В електронний кабінет особам з інвалідністю надсилатимуть повідомлення про результат розгляду їхньої заяви про забезпечення технічними засобами реабілітації та пакету документів.
  • В електронному кабінеті можна переглянути інтерактивний каталог технічних засобів реабілітації, інформацію про їх виробників та надавачів соціальних послуг.
  • Є можливість надсилання інформаційних повідомлень з ЦБІ на електронну скриньку особи з інвалідністю при виникненні подій, про які необхідно повідомити.
  • Через електронний кабінет здійснюватиметься проведення опитування осіб з інвалідністю щодо стану забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації та оцінки якості наданих послуг.

Інформація розміщена на офіційній сторінці Фонду https://www.ispf.gov.ua/ в рубриці «Електронний кабінет особи з інвалідністю» та на офіційному вебсайті Міністерства соціальної політики України https://ek-cbi.msp.gov.ua/

Зареєструватися або зайти в електронний кабінет можна на офіційному вебсайті Міністерства соціальної політики України: https://ek-cbi.msp.gov.ua/

Скачати інструкцію користувача кабінету особи з інвалідністю на Веб-порталі Централізованого банку даних з проблем інвалідності можна тут

 

За інформацією Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю 

Запропонувати новини

Маєте новину? Розповідайте!

надіслати новину