[[*id:is=`1`:then=``:else=``]]
ID УТОГ

Кому «світить» одноразова матеріальна допомога?

[[!pdoField? id=`99` &field=`pagetitle`]]
[[!youtubeApi? id=`3xdojqJ1IyY`]]

У групу ВЗГ потрапила інформація від чоловіка про те, що можна отримати в Пенсійному фонді матеріальну допомогу у сумі 3200 грн. Нами було проведено роботу і виявлено недостовірність інформації.

Роз’яснюємо, що є одноразова матеріальна допомога малозабезпеченим особам. Це можуть бути особи з інвалідністю, які є членами однієї родини, які не працюють. Доходи у вигляді пенсій не дають можливості оплачувати певні послуги. Саме такі особи можуть отримати одноразову матеріальну допомогу у різній сумі (може 1000, 3200, а може і значно більше грн).

Одноразова матеріальна допомога може надаватися для оплати комунальних послуг, медичні потреби (операція, придбання ліків, реабілітація після операції), ремонт житла тощо.

Слід пам’ятати, що сума матеріальної допомоги в різних містах – різна.

Які документи подаються для отримання одноразової матеріальної допомоги? Відповідь: довідка про склад родини; довідка про доходи кожного члена родини, довідка про інвалідність (МСЕК). Пам’ятайте, що довідку про доходи має подати кожний член родини, навіть, якщо він мешкає в іншому місці. Після цього потрібен час для розрахунків і визначення, чи відноситеся ви до малозабезпечених.

Запропонувати новини

Маєте новину? Розповідайте!

надіслати новину