ID УТОГ

Новий набір до Молодіжної консультативної ради програми «Мріємо та діємо»! Інформація для молоді

Важлива інформація

Для чого це тобі?

Бо твої ідеї та думки дійсно важливі. Команда програми хоче їх почути, щоб з твоєю допомогою  застосовувати їх у покращенні молодіжних проєктів та молодіжної політики в Україні. А ще ти можеш записати цей досвід у резюме.

Ти також будеш розвивати такі компетенції та навички як підприємницьке мислення, адаптація, навчання протягом усього життя, співробітництво, лідерство та соціальний вплив, громадянська грамотність та обізнаність, інклюзивність, комунікація, емоційний інтелект, медіа та інформаційна грамотність.

Подавайся до Молодіжної консультативної ради, якщо:

  • тобі 15-25 років;
  • проживаєш в будь-якій громаді України і маєш сильне бажання привнести позитивні зміни у свою громаду, школу, місто чи село;
  • друзі кажуть, що відповідальність, незалежність, відкритість, толерантність та допитливість - це твої якості;
  • маєш сильний інтерес та ідеї для розвитку кар’єрних та підприємницьких можливостей молоді та/або підсилення громадянської участі та/або соціальної згуртованості молоді;
  • ти зможеш знайти в своєму розкладі як мінімум 6 годин на тиждень для завдань Молодіжної ради, а також брати участь в усіх зустрічах, обговореннях, тренінгах, які є обов’язковою частиною програми.

 

Для подачі заповни анкету та підвантаж відео (сюди https://bit.ly/3jIjXex) з аргументацією, чому саме ти маєш приєднатися до Молодіжної консультативної ради.

Для осіб з порушеннями слуху пропонуємо написати есе на запитання для відео, які вказані в анкеті. 

Дедлайн подачі заявок  - 9 листопада 2021 року. Результати відбору будуть відомі до кінця листопада.

*Якщо в тебе є складнощі із створенням відео та/або завантаженням його — пиши, не зволікай, пиши нам на адресу network.mriemotadiemo@irex.org - тобі допоможуть.

*IREX запрошує до участі всіх кандидаток та кандидатів, які відповідають вищезазначеним вимогам, незалежно від статі, місця проживання, раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, етнічного та соціального походження, громадянства, сімейного та майнового стану, мови, інвалідності чи належності до маломобільних груп та ін.

Запропонувати новини

Маєте новину? Розповідайте!

надіслати новину