ID УТОГ

Новинки зі світу технологій від АЛЛО — у вигляді відео з жестовим перекладом

Важлива інформація

Із січня 2022 року національний маркетплейс АЛЛО розпочав публікувати відео з жестовим перекладом українською на офіційному YouTube-каналі. Створення інклюзивного контенту для соціальних мереж ― це один зі свідомих кроків компанії до інклюзивності, доступності, підтримки відкритості і безбар’єрності.

Формат відео з перекладом жестовою мовою ― легкі новини за тиждень в оновленій рубриці «Ізі Ньюз: Дайджест новин за тиждень». Це найцікавіші новини зі світу технологій, а також важливі події та презентації технічних новинок. Відео будуть виходити щотижня. Тож, відтепер й люди з порушеннями слуху зможуть дізнатися про новинки зі світу технологій, завдяки найпопулярнішому виду контенту – відео. Над проєктом працює команда SMM АЛЛО спільно з блогерами та перекладачами жестової мови. В планах компанії – поступово додати переклад і до відеооглядів.

«На канал АЛЛО в YouTube підписано 700 тисяч людей, вже рік ми випускаємо відеоконтент лише українською мовою. Але для відео українською практично відсутня функція автоматичних субтитрів, а де є, перекладає некоректно, що робить неможливим его перегляд для людей із порушеннями слуху. Наша SMM-команда прийняла просте та елегантне рішення – переклад жестовою мовою, якою спілкуються тисячі українців. Такий переклад – поки маленький крок до інклюзивності бізнесу, проте він важливий для нас», підкреслив Дмитро Деревицький, голова ради директорів ГК АЛЛО, на своїй сторінці у Facebook.

«Ізі Ньюз» від національного маркетплейса АЛЛО з перекладом жестовою мовою можна дивитися на офіційному каналі : https://www.youtube.com/watch?v=87PtkMZE_I4

Детальніше – у вкладенні або за посиланням https://drive.google.com/drive/folders/1H4dchpN4zeLZrKwvvhM3H9_UICRrG5j8

Юлія КУШНІРЕНКО
PR&SMM Head АЛЛО

Запропонувати новини

Маєте новину? Розповідайте!

надіслати новину