ID УТОГ

Підприємство УТОГ реалізує захисні маски

Важлива інформація

Через пандемію коронавірусної інфекції SARS-CoV-2 життя кожного українця неможливе без носіння маски. Сьогодні носити захисну маску – це не тільки необхідність для захисту власного здоров’я, це ще й обов’язок кожного перед суспільством. Інкубаційний період SARS-CoV-2 в середньому триває 5-7 днів, коли не підозрюючи про свою хворобу, людина вже може заразити вірусом інших.

Тому захисна маска на обличчі цього року – головний елемент в гардеробі кожного сучасного українця, а Івано-Франківське учбово-вирбниче підприємство УТОГ пропонує Вам захисні маски власного виробництва - ідеальний і недорогий варіант. Івано-Франківське учбово-виробниче підприємство Українського товариства глухих – підприємство де працюють люди з інвалідністю зі слуху. З перших днів поширення SARS-CoV-2 підприємство освоїло та займається виробництвом масок та інших засобів захисту.

Під реалізацію пропонуються захисні тришарові щільні одноразові маски за ціною 4,50 грн за одиницю виготовлені у відповідності із ДСТУ ЕN1149:2017.

У одноразових масок є велика перевага над багаторазовими – їх не потрібно прати. Така маска фільтрує 99% мікробів і бактерій з повітря. Виготовлена в три шари з матеріалу спандбонд, загальна шільність 90г/кв.м, який застосовують для виробництва медичного одягу і гігієнічних виробів. М’які гумки товщиною 3 мм дозволять комфортно закріпити маску на обличчі, дозволяючи носити її тривалий час.

Для замовлення та отримання більш докладної інформації звертайтеся за телефонами (0342)52-30-31, +380504330636

Електронна адреса: fuszi@ukr.net

Запропонувати новини

Маєте новину? Розповідайте!

надіслати новину