ID УТОГ

Президія Центрального правління УТОГ щиро вітає всіх з Новим роком та Різдвом Христовим!

Важлива інформація

Перегортаючи останні сторінки року 2021-го, що відходить в історію, скажемо йому слова подяки за гарні події та здобутки, яких було чимало попри всі негаразди, які нам сьогодні доводиться переживати в умовах пандемії через коронавірусну хворобу СOVID-19.

Продовжуючи традицію у передноворічні дні згадувати рік минулий, його події та досягнення, радості й зустрічі, тривоги і втрати, спитаємося, яким же ми його запам’ятаємо? Першою чергою, це був рік напруженої праці в усіх сферах діяльності нашого Товариства, а найголовніше — у 2021 році відбувся ювілейний ХХ з’їзд УТОГ, який дав оцінку зробленому за п’ять  років і намітив плани на майбутнє.

Минулого року, попри непросту ситуацію, яка склалася в країні і в усьому світі,  Українське товариство глухих наполегливо продовжувало розпочату раніше роботу з метою захисту прав і поліпшення якості життя осіб з порушеннями слуху, надання їм усебічної допомоги. У проведенні цієї роботи ми все впевненіше й ширше використовували сучасні технології, залучали до співпраці державні органи та інші структури, активно популяризували в суспільстві нашу рідну українську жестову мову і культуру глухих. Безумовно, ця діяльність вкрай важлива для всіх нас і вона й надалі буде продовжуватися і розвиватися.

Колективи більшості підприємств УТОГ у 2021 році успішно виконували не лише виробничі завдання, а й соціальні функції із захисту інтересів і реабілітації своїх працівників.

За рахунок коштів з бюджету УТОГ і за самостійно зароблені кошти підприємства і організації УТОГ здійснювали роботу зі збереження та забезпечення належного технічного стану нерухомого майна УТОГ.

З надією та вірою у краще зустрічаємо ми 2022  рік  і бажаємо кожному члену УТОГ міцного здоров’я, родинного тепла, успіхів і добра, а всьому нашому Товариству — злагоди, стійкості й згуртованості, енергії і наполегливості у здійсненні подальших планів!

Щасливого Нового року та Різдва Христового!

Президія Центрального правління УТОГ

Запропонувати новини

Маєте новину? Розповідайте!

надіслати новину