ID УТОГ

Samsung запускає відеочат для підтримки клієнтів із порушеннями слуху

Важлива інформація

Окрім консультанта, на лінії зв’язку із сервісним центром буде перекладач жестової мови

Samsung Electronics та Українське товариство глухих (УТОГ) оголошують про спільний проєкт, покликаний розширити інклюзивність та запропонувати більше можливостей людям із порушеннями слуху.

Проєкт було анонсовано в рамках Міжнародного тижня глухих людей, що відзначається наприкінці вересня. Одним із його завдань є поширення інформації про доступність для осіб із порушеннями слуху.

 

У чому суть ініціативи

 

Дотепер служби підтримки Samsung були доступні тільки через онлайн-чати – що, як показав аналіз зворотного зв’язку від користувачів, не завжди зручно для глухих людей та людей зі зниженим слухом, які спілкуються жестовою мовою. З огляду на це компанія Samsung запропонувала на своєму сайті нову опцію – відеочат, у якому клієнт контактує водночас і з фахівцем сервісного центру, і з перекладачем жестової мови; останній допомагає порозумітися консультантові та користувачеві.

Онлайн-сервіс із можливістю спілкування жестовою мовою буде активним на офіційному сайті Samsung.com цілодобово, 7 днів на тиждень. Щоб скористатися послугою, потрібно відкрити на сайті розділ “Підтримка” й обрати пункт “Підтримка жестовою мовою”. Увімкнеться відеозв’язок із перекладачем жестової мови УТОГ, який відразу під’єднається до оперативної лінії Контактного центру Samsung і допоможе вирішити питання клієнта.

“Ми в Samsung Electronics створюємо інноваційні технології та переосмислюємо досвід користувачів у всьому світі, зокрема, звісно, клієнтів з інвалідністю. Можливість сервісних консультацій жестовою мовою пропонує людям із порушеннями слуху комфортний спосіб, щоб отримати підтримку чи дізнатися різноманітну інформацію про пристрої та послуги Samsung. Ми переконані, що інвалідність не має ставати на заваді повноцінному досвідові, зокрема в спілкуванні зі службами підтримки. Наш спільний проєкт з УТОГ – ще один доказ того, що технології та людяність ідуть пліч-о-пліч”, – зазначила Олена Струтинська, начальниця управління Контактного центру в Samsung Electronics.

Окрім інноваційних відеочатів із перекладом жестовою мовою, клієнти компанії можуть зв’язуватися із сервісними центрами традиційними методами, як-от через онлайн-чат, що цілодобово доступний на сайті Samsung.com та в спеціальному застосунку Samsung Members.

“Безперешкодне спілкування – один із ключових викликів для осіб із порушеннями слуху або глухих людей. Ми раді, що технології вирішують це питання, адже глухі люди також потребують порад стосовно різних пристроїв чи послуг. Через доступне спілкування з жестовою мовою кожна глуха людина отримає максимально якісну інформацію та комунікацію. Увага такої потужної компанії до забезпечення доступності своїх послуг з жестовою мовою – це свідчення важливості всіх користувачів і їхніх рівних можливостей. Перекладачі жестової мови УТОГ охоче долучаться до цієї ініціативи, що долає перепони для людей із порушеннями слуху”, – додала Тетяна Кривко, перша заступниця голови УТОГ.

Варто зазначити, що Samsung докладає всіх зусиль для покращення роботи своїх контактних центрів, щоб за будь-яких умов надавати тільки найкращу підтримку й сервіс – усім користувачам. Ефективність, продуктивність і результативність такої комунікаційної діяльності приносять плоди: 2021 року компанія Samsung Electronics здобула престижну індустріальну нагороду CCG Call Center Awards “Кришталева Гарнітура”.

Джерело: https://news.samsung.com

Запропонувати новини

Маєте новину? Розповідайте!

надіслати новину