ID УТОГ

Слухові апарати канадської компанії Unitron Hearing Ltd

Важлива інформація

Для осіб з порушеннями слуху пропонуємо послуги ТОВ "Ваш слух наша турбота", який є офіційним дистриб'ютором слухових апаратів канадської компанії Unitron Hearing Ltd. в Україні.

Про компанію UnitronUnitron Hearing Ltd. – одна з найбільших компаній, що представляє сьогодні на світовому ринку сучасні цифрові апарати з інноваційними технологіями та функціями, які дозволяють покращити слух. Unitron входить до складу Sonova Holding AG і присутній в понад 70 країнах світу. Штаб-квартира розташована в м.Кітченер (провінція Онтаріо, Канада). Починаючи з моменту заснування (1964 р.), компанія Unitron зарекомендувала себе, як одна з найбільш швидко зростаючих і успішних виробників слухових апаратів в світі. Кожна нова лінійка апаратів від компанії Unitron – це бездоганна якість, передові технології і сучасний дизайн (починаючи з 2014 до 2020 року, були визнані переможцями премії RedDot Award в номінації "Кращий дизайн та технології").

Чому апарати Unitron кращі за інших виробників?

  • Слуховий апарат можна оновити, не купляючи новий. Більшість лінійок слухових апаратів Unitron представлені на різних технологічних рівнях, від базових моделей до найбільш функціональних. Завдяки можливості оновлення програмного забезпечення слухового апарату, пацієнти можуть плавно підвищувати рівень пристрою, в залежності від їх потреб, не купуючи новий апарат.
  • Зовнішній вигляд важливий. Слухові апарати Unitron у 2014 – 2020 р.р. були визнані переможцями в номінації "Кращий дизайн" від RedDot Award. Естетична складова завжди грає важливу роль при виборі слухового апарату.
  • Налаштування слухових апаратів засноване на реальних життєвих даних. Функція Log it All фіксує найбільш актуальні акустичні ситуації, в яких знаходиться людина під час носіння слухового апарату, а Patient Insights дозволяє користувачеві за допомогою свого смартфона самостійно виконувати оцінку роботи пристрою.
  • Слухові апарати на платформі Discover і Discover Next. Всі моделі апаратів на цих платформах підключаються безпосередньо через Bluetooth без додаткової гарнітури до всіх смартфонів. Це дозволяє використовувати апарати як навушники і як Handsfree гарнітуру, а також віддалено налаштовувати їх, що дуже важливо в умовах карантину.

Більш детально - на сайті Ваш слух-наша турбота.

Прейскурант на цифрові слухові апарати від 02.11.2020 р.

Інформація надана ТОВ "Ваш слух наша турбота"

Запропонувати новини

Маєте новину? Розповідайте!

надіслати новину