ID УТОГ

Всесвітня федерація глухих (ВФГ) разом з УТОГ!

Важлива інформація

Всесвітня федерація глухих відслідковує хід війни в Україні й налагоджує зв'язок з організаціями, які можуть надати допомогу.

Коли почалася війна в Україні, ми відразу зв'язалися з Українським товариством глухих (УТОГ), щоб з'ясувати, чим можна їм допомогти, що потрібно на міжнародному рівні вирішити для глухих в Україні, щоб не забули про них. Ми відразу вийшли на онлайн-зв'язок з головою Українського товариства глухих.

Дуже добре, що в Україні працює організація глухих, якою робиться дуже багато, щоб надати інформацію жестовою мовою, яка постійно розповсюджується. Робота триває. Велика подяка голові і всій організації глухих в Україні, що наполегливо продовжують цю роботу.

Ми також спілкуємося з товариствами глухих тих країн, до яких виїжджають глухі з України, щоб допомогли їм у питаннях евакуації. ВФГ зараз звернулася до Комітету ООН з питань біженців і наголосила на важливості надання інформації та вирішенні різних інших питань, щоб результат був позитивним. Зараз налагоджуємо зв'язок УТОГ з різними міжнародними експертами, щоб отримати від них допомогу, на що потрібно завернути увагу під час війни, як далі діяти, за якою програмою. Наприклад, як глухим ховатися чи пересуватися. Це дуже важлива інформація - як себе поводити під час війни. Українське товариство глухих (УТОГ) є центром об'єднання, підтримки зв'язку і надання інформації. ВФГ підтримує з ним зв'язок і якщо ви маєте бажання допомогти глухим українцям під час війни, можете звертатися до нас. Ми будемо очолювати збір коштів, зберемо їх і потім передамо глухим України та біженцям.

Допоможемо і підтримаємо глухих України!

____________________

Глухі люди можуть швидко втратити свої важко здобуті права, такі як право на доступ до інформації або на безпеку, а також своє життя.
ВФГ запропонувала нашу допомогу нашому члену Українське товариство глухих із втручанням на міжнародному рівні та іншими формами підтримки, яких вони потребують.

➡️ Зробіть пожертву на підтримку українських глухих! https://wfdeaf.org/donate/

ВФГ організовує благодійну кампанію для підтримки глухих в Україні через роботу нашого члена «Українське товариство глухих». Ми також перерозподілимо ці пожертви нашим членам у сусідніх країнах, які приймають глухих українських біженців у разі потреби.

_______

WFD stands with the deaf people of Ukraine!

Deaf people may quickly lose their hard-won rights, such as the right to access information or to security as well as their very lives.
The WFD has offered our assistance to our member Українське товариство глухих with intervention at the international level and other forms of support they need.

➡️ Make a donation to support Ukrainian deaf people! https://wfdeaf.org/donate/

The WFD is organizing a donation campaign to support deaf people in Ukraine through the work of our member ‘The Ukrainian Society of the Deaf’. We will also redistribute these donations to our members in neighboring countries who are receiving deaf Ukrainian refugees as necessary.

Запропонувати новини

Маєте новину? Розповідайте!

надіслати новину