ID УТОГ
  1. Головна /   
  2. Iнформація /   
  3. Важлива інформація /   
  4. Як вберегти себе від можливості ризику торгівлі людьми закордоном

Як вберегти себе від можливості ризику торгівлі людьми закордоном

Важлива інформація
Це нагадування про те, що всі громадяни України, особливо жінки, які зараз намагаються виїхати за кордон України, піддаються великому ризику торгівлі людьми. Є багато людей, які пропонують поїздки та притулок, але не всі є тими, за кого себе видають. Ніщо не є на 100% надійним, але ці речі можуть допомогти:
Ніколи не давайте паспорт або документи, що посвідчують особу, нікому, крім прикордонника. Сфотографуйте його своїм телефоном, щоб у вас була копія, якщо ви загубили його, але все ще маєте телефон. Надішліть цю копію друзям / родині / електронною поштою собі.
Якщо ви подорожуєте в таксі/автобусах/будь-якому транспорті, повідомте рідним або друзям про своє місцезнаходження по дорозі. Якщо щось здається підозрілим, негайно виходьте. ПЕРЕД ЦИМ ЗРОБИТЬ ФОТОГРАФІЮ ЛІЦЕНЗІЇ ТА ІДЕНТИФІКАЦІЇ ВОДІЯ ТА ВІДШІЛИ ЙОГО ДРУЗЯМ/РОДИНИ. Якщо будь-який водій не дозволяє цього, не сідайте.
Носіть готівку десь приховано при собі, можливо, навіть у кількох місцях. Припустимо, що будь-яку сумку чи багаж у якийсь момент, можливо, доведеться залишити. Запам’ятайте номер своєї кредитної/дебетової картки (може також сфотографувати та надіслати на свою електронну адресу).
Запам’ятайте номери телефонів кількох надійних людей, які переведуть вам гроші/допоможуть, якщо вам це дійсно потрібно, і ви втратите свій телефон.
Розробіть кодове слово зі своїми друзями та родиною, щоб, якщо ви перебуваєте в небезпеці і не можете цього сказати, вони знали, що це означає. Вони вже мають мати номерний знак та ідентифікатор водія, з ким ви перебуваєте, і поточне місцезнаходження.
Якщо ви намагаєтеся допомогти комусь виїхати з України, ознайомтесь з тим, як працює Western Union/Venmo/будь-яка послуга грошових переказів, яка вам потрібна, перш ніж вона вам знадобиться налаштуйте все необхідне. Налаштування цих облікових записів займає час, з яким ви не хочете возитися, коли їм відчайдушно потрібні 50 доларів.
Будьте обережні!
i

Запропонувати новини

Маєте новину? Розповідайте!

надіслати новину