ID УТОГ

Відбувся V пленум Центрального правління ГО «УТОГ»

Офіційна інформація

27 березня 2024 року було сонячно, тепло і напрочуд тихо – не так, як у попередні дні, коли Київ здригався від обстрілів і без кінця лунала повітряна тривога. Це, безумовно, сприяло успішному проведенню V пленуму ЦП УТОГ. Відбувся він уже звично – у дистанційному режимі, за допомогою засобів відеозв’язку на платформі ZOOM.

Особливої урочистості надав заходу відеозапис Гімну України у виконанні театру міміки та жесту “Райдуга”. Коли відлунали його символічні слова, голова Українського товариства глухих Ірина ЧЕПЧИНА повідомила про наявність кворуму (26 членів Центрального правління УТОГ з 30, а також 4 члени ЦРК УТОГ з 5) та оголосила про початок роботи пленуму.

У його роботі також брали участь керівники обласних організацій та виробничих підприємств УТОГ, які не є членами Центрального правління, і керівники структурних підрозділів виконавчого апарату ЦП УТОГ.

На запрошення президії ЦП УТОГ у роботі пленуму взяла участь гостя - директорка Київського фахового коледжу прикладних наук Ганна ЩУЦЬКА, яка у своєму виступі наголосила на плідній багаторічній співпраці очолюваного нею закладу вищої освіти і ГО «УТОГ», подякувала за допомогу і підтримку молоді з порушеннями слуху і побажала учасникам пленуму успішної роботи.

Далі на розгляд і затвердження пленуму виносяться організаційні питання – про порядок денний, регламент, обрання редакційної та лічильної комісій, а також секретаріату пленуму.

Затверджено наступний порядок денний:

1. Про результати роботи Українського товариства глухих за 2023 рік та пріоритетні завдання на 2024 рік.
Доповідають: Тетяна КРИВКО, Віктор ШЕВЧУК, Сергій КОТЕЛЬЯНЕЦЬ

2. Про затвердження звіту про виконання бюджету Українського товариства глухих за 2023 рік.
Доповідає: Олена БУТЕНКО

3. Про затвердження бюджету Українського товариства глухих на 2024 рік.
Доповідає: Олена БУТЕНКО

4. Про результати перевірки Центральною ревізійною комісією УТОГ діяльності президії та виконавчого апарату ЦП УТОГ за 2023 рік.
Доповідає: Світлана ВЕРГЕЛЕС

5. Про роботу президії Центрального правління УТОГ за 2023 рік.
Доповідає: Світлана ВІСКУШЕНКО

6. Про обрання заступників голови ЦП УТОГ на наступний період.
Доповідає: Ірина ЧЕПЧИНА

7. Про обрання членів президії ЦП УТОГ на наступний період.
Доповідає: Ірина ЧЕПЧИНА

8. Інші питання.

Після розгляду організаційних питань слово почергово надається першій заступниці голови ЦП УТОГ Тетяні КРИВКО, заступнику голови ЦП УТОГ з економічних питань Віктору ШЕВЧУКУ та заступнику голови ЦП УТОГ з питань управління майном УТОГ Сергію КОТЕЛЬЯНЦЮ для співдоповідей з першого питання порядку денного «Про результати роботи Українського товариства глухих у 2023 році та пріоритетні завдання на 2024 рік».

Їхні чіткі та інформативно багаті презентації містили багато цифр і фактів, які підтверджували, що незважаючи на воєнний стан і значні труднощі ГО «УТОГ» продовжує виконувати свої статутні завдання і знаходить шляхи розв’язання складних проблем і викликів. Упевнитися в цьому ви можете особисто, переглянувши на сайті УТОГ презентацію «Річний звіт про діяльність ГО УТОГ за 2023 рік»

Далі учасники пленуму перейшли до обговорення доповідей першої заступниці ЦП УТОГ та заступників голови ЦП УТОГ з першого питання порядку денного.

У ході обговорення доповідей виступили: директорка Хмельницької спеціальної загальноосвітньої школи № 33 Галина ВОРОБЕЛЬ, головиня Дніпропетровської обласної організації УТОГ Ірина ТРОЯН, головиня Чернівецької обласної організації УТОГ Людмила ДУБРОВІНА, директорка Лубенського УВП УТОГ Олена ОХРІМЕНКО, головиня Черкаської обласної організації УТОГ Ольга ПЕТРОВА, директор Кропивницького УВП УТОГ Геннадій КОЛОДЬКО, головиня Сумської обласної організації УТОГ Олеся КОВТУН, директорка Чернігівського УВП УТОГ Людмила ЗУБРИЦЬКА, головиня Івано-Франківської обласної організації УТОГ Кароліна БЄЛОУСОВА, в.о. голови Запорізької обласної організації УТОГ Олена СЕМЕНЮТЕНКО та головиня Всеукраїнської ради ветеранів УТОГ Світлана ЛУК’ЯНОВА. Їхні виступи стали яскравим свідченням тої важливої роботи, яка проводиться в регіонах для захисту прав глухих і надання їм усебічної допомоги.

Наступними у порядку денному пленуму були фінансові питання «Про затвердження звіту про виконання бюджету Українського товариства глухих за 2023 рік» та «Про затвердження бюджету Українського товариства глухих на 2024 рік», з якими виступила головна бухгалтерка ЦП УТОГ Олена БУТЕНКО.

Далі головиня Центральної ревізійної комісії УТОГ Світлана ВЕРГЕЛЕС доповіла про результати перевірки Центральною ревізійною комісією УТОГ діяльності президії ЦП УТОГ та виконавчого апарату ЦП УТОГ за 2023 рік. Вона підкреслила, що є дуже багато позитивних моментів в діяльності УТОГ, і внесла низку пропозицій для покращення роботи.

Слово для доповіді з п’ятого питання порядку денного «Про роботу президії Центрального правління УТОГ за 2023 рік» було надано керівниці апарату голови Центрального правління УТОГ Світлані ВІСКУШЕНКО.

З наступними питаннями порядку денного «Про обрання заступників голови Центрального правління УТОГ на наступний період» і «Про обрання членів президії ЦП УТОГ на наступний період» виступила голова Українського товариства глухих Ірина ЧЕПЧИНА, яка запропонувала залишити склад цих органів без змін, оскільки їхні вибори відбулися лише 5 місяців тому.

З метою матеріальної підтримки членів Центральної ревізійної комісії УТОГ, які здійснюють значний обсяг роботи на громадських засадах, було прийнято рішення про їх заохочення.

На цьому V пленум Центрального правління ГО «УТОГ» завершив свою роботу.

Власна інформація

Запропонувати новини

Маєте новину? Розповідайте!

надіслати новину